Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:

E-mailový spravodaj
 
 

Informácie o novinkách a akciách na Váš e-mail.

Darčeky pre Vás

Šperk dňa

 

V našom obchode s oceľovými šperkami Daniella.sk si vážime našich zákazníkov a snažíme sa im priniesť čo najviac výhod, bonusov a zliav.

 

Každý deň pre Vás vyberáme jeden zo šperkov, ktorý môžete získať ešte lacnejšie, ako doteraz. V rámci ponuky "Šperk dňa" Vám ponúkneme zľavu 10% - 30% na tento šperk, stačí splniť podmienku a to - urobiť objednávku v minimálnej hodnote 15 eur ( bez poštovného a bez šperku dňa/týždňa). Pri nesplneni  podmienky minimalnej hodnoty 15 eur bude "šperk dňa" z objednávky odstránený.

 

Táto akcia trvá vždy maximálne 24 hodín, čiže ak sa Vám šperk, ponúkaný v akcii "Šperk dňa" páči, neváhajte a objednajte si ho čím skôr. Šperky totiž ponúkame za tieto skvelé ceny iba v obmedzenom počte

 

Ak sa určený počet šperkov vypredá alebo vyprší 24 hodín, akcia dňa zmizne a ďalší nový šperk sa v nej zjavínasledujúci deň.

 

Aktuálnu ponuku špeciálnej  akcie "Šperk dňa" si môžete pozrieť tu.

 

 

Šperk týždňa

 

Každý týždeň pre Vás vyberáme niekoľko šperkov, ktoré môžete získať ešte lacnejšie, ako doteraz. V rámci ponuky "Šperk týždňa" Vám ponúkneme zľavu 5% - 15% na tento šperk, stačí splniť podmienku a to - urobiť objednávku v minimálnej hodnote 25 eur ( bez poštovného a bez šperku dňa/týždňa). Pri nesplneni  podmienky minimalnej hodnoty 25 eur bude "šperk týždňa" z objednávky odstránený.

 

Táto akcia trvá vždy maximálne 7 dní, čiže ak sa Vám šperk, ponúkaný v akcii "Šperk týždňa" páči, neváhajte a objednajte si ho čím skôr. Šperky totiž ponúkame za tieto skvelé ceny iba v obmedzenom počte a čase

 

Ak sa určený počet šperkov vypredá alebo vyprší 7 dní, akcia týždňa zmizne a nový šperk sa v nej zjavínasledujúci týždeň.

 

Aktuálnu ponuku špeciálnej akcie "Šperk týždňa" si môžete pozrieť tu.