Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:

E-mailový spravodaj
 
 

Informácie o novinkách a akciách na Váš e-mail.

Provízny systém

Provízny systém

Vlastníte internetové stránky s akýmkoľvek zameraním, môžete využiť
náš provízny systém, ktorý Vám umožňuje zarábať peniaze za uskutočnené
nákupy cez Váš unikátní odkaz na náš internetový obchod.

Ako systém funguje

Pokiaľ umiesníte na svoje stránky textový odkaz, banner či ikonku s Vaším unikátnym
odkazom (ktorý Vám systém po registracií pridelí vid. váš odkaz) a zákazník klikne na tento odkaz, bude automaticky presmerovaný do nášho e-shopu. Keď tento zákazník vytvorí objednávku, objednávkový systém uloží k Vášmu užívateľskému menu túto objednávku. V momente, ako je objednávka z našej strany "vybavená" (zaslaná a uhradená, provizny systém Vám automaticky pridelí províziu vo výške 5.00% z celkovej ceny objednaného tovaru (do celkovej ceny sa nepočítá cena dopravy).
Objednávky, ktoré boli vytvorené cez Váš unikátny odkaz možete sledovať pod odkazom "Stav účtu". Po dosiahnutí minimálnej čiastky 50,00 € Vám provizny systém umožní nechať si poslať proviziu na Vami zadaný bankový účet. (vid Zaslat peníze).

Inteligentný provízny systém

Náš provízny systém zistí,  pokiaľ sa cez Váš link zákazník presmeruje k nám a zaregistruje sa z rovnakého PC niekedy neskôr, tak stále je Vám za jeho nákupy pripočítaná provizia. Ak urobí nákup zákazník niekoľkokrát, stále za jeho uskutečnené nákupy dostávate províziu. Registrácie zákaznika využívá Cookies, ktoré zostávajú uložené po jeho návšteve v jeho PC. V týchto Cookies je teda uložené, že prišiel z Vašich webových stránok.

Stav účtu

V časti Stav účtu je zobrazený zoznam všetkých uskutočnených - "vybavených" objednávok s províziou pre Vás. Sú tu zobrazené iba objednávky, ktoré už boli nami "vybavené" (teda zaplatené zákazníkom). V tejto časti tiež uvidíte zoznam požiadaviek na zaslanie peňazí a pohyb peňazí na Vašom účte.

Vyplácanie provízií

Pokiaľ máte na svojom províznom účte minimálnu čiastku k vyplateniu, tzn.50,00 €, môžete si ju nechať poslať na Váš bankový účet. Túto operáciu urobíte následujúcim spôsobom:
Prejdete do časti "Zaslať peniaze"
 Ak máte na účte dosiahnutú minimálnu čiastku, zadajte výšku čiastky, Váš bankový účet a odošlite formulár.

V časti "Stav účtu" môžete sledovať, či Vám už bola provízia odoslaná na váš bankový účet. Vyplatenie provízie iným spôsobom (poštovou poukážkou , výmenou za tovar a pod.) je možno dohodnúť individuálne.

 

Kód na stránku:

 

<a href="http://www.daniella.sk/?refId=Váš_kód" title="Daniella.sk - Veľkoobchod a maloobchod oceľové šperky a bižutéria">Oceľové šperky a bižutéria</a>

 

Ukážka:

Oceľové šperky a bižutéria