Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:

E-mailový spravodaj
 
 

Informácie o novinkách a akciách na Váš e-mail.

Úvod

Oceľové šperky z chirurgickej ocele 316L, bižutéria a módné šperky, kožené náramky, kožené prstene, kožené štýlové náhrdeľníky - to všetko nájdete na Daniella.sk

 

Náušnice, prstene, retiazky, oceľové a kožené náramky, piercing, Swarovski šperky, zásnubné prstene a veľa iných šperkov z chirurgickej ocele je pripravených pre Vás na našom sklade. 

 

Ďakujeme, že Ste navštívili naše stránky zamerané na predaj oceľových šperkov  a luxusnej bižutérie. Štýlové a cool šperky, piercing so zirkónmi alebo Swarovski komponentami, oceľové šperky, náramky kožené Vám prinášame vo výhodných cenách.  Tungsten (wolfrámové šperky) luxusné náramky, prstene na každú ruku, dvojprívesky pre páry, náušnice z chirurgickej ocele, Swarowski šperky, retiazky od tenkých až po prekrásne elegantné masívne reťaze, piercingy do jazyka, piercing do nosa, pirsing do brady a ucha, tunnely, rozťahováky, labrety...

 

Zaoberáme sa dovozom a predajom šperkov (veľkoobchod a maloobchod). Našim cielom je ponúkať široký sortiment tovaru v najlepšej kvalite za najvýhodnejšie ceny.

 

Denne aktualizujeme ponuku šperkov a snažíme sa o predaj módneho tovaru k Vašej maximálnej spokojnosti.


            

 

 

Chirugická oceľ je vďaka svojím dokonalým vlasnostiam označovaná ako materiál nového tisícročia. Výhodou chirurgickej ocele je odolnosť voči akémukoľvek narušeniu povrchu a  jej stálosť (kvalitou predbehla kovy ako  je zlato alebo striebro). Dôkazom toho je použitie v chirurgií kde sú tieto vlastnosti nevyhnutné. Ďalšou pozitívnou vlasnosťou je bezalergičnosť.

 

          

 

V našej ponuke máme oceľové piercingy, náušnice z ocele, prstene s krištálmi, oceľové prívesky, dvojprívesky, nerezové  náramky, náramky z kože, retiazky z ocele, manžetové gombíky nerezové, spony na kravatu z ocele a na spony peniaze z 316L ocele. Šperky sú často v rôznych farebných kombináciach, tieto farby sú vždy súčasťou štruktúry materiálu čím je zaručená ich farebná stálosť.

 

 

         

 

Ponúkame Vám najnovšie módne exkluzívne vzory, ktoré Vás odlíšia od iných a od konkurencie.

 

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať na info@daniella.sk 

 

Ďakujeme za Vašu priazeň a prajeme Vám príjemný nákup.