Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:

E-mailový spravodaj
 
 

Informácie o novinkách a akciách na Váš e-mail.

Výhody u nás

Výhody nákupu šperkov v našom obchode Daniella.sk:

 

1.) Poštovné a balné zdarma pri každom nákupe šperkov nad 35 eur.

 

2.) Darčekové balenie/ krabička zdarma - pri každom nákupe na Daniella.sk, nezáleží na veľkosti nákupu, pokiaľ to uvediete do poznámky v objednávke.

 

3.) Zľavové kupóny - Oceľové šperky ešte lacnejšie ako kedykoľvek predtým? Áno je to možné! Stačí, ak pri surfovaní na internete narazíte na niektorého z našich obchodných partnerov a splníte podmienky pre získanie zľavového kupónuZľavové kupóny poskytujeme aj stálym zákazníkom, alebo skrátka tým z Vás, ktorí Ste sa zaregistrovali do nášho internetového obchodu. Nikdy neviete, kedy sa na Vás usmeje šťastie a  šperky získate ešte výhodnejšie.

 

4.) U nás bude vernosť zákazníka odmenená - Daniella.sk si váži všetkých svojich zákazníkov a dáva možnosť lacnejšie nakúpiť. Všetky vaše objednávky sa automaticky sčítavajú a podľa Vášho obratu získavate kredity. Viac informácií sa dozviete na stránke Vernostný program.

 

5.) Provízny systém - Vlastníte internetové stránky s akýmkoľvek zameraním, môžete využiť
náš provízny systém, ktorý Vám umožňuje zarábať peniaze za uskutočnené
nákupy cez Váš unikátní odkaz na náš internetový obchod. Viac informácií sa dozviete na stránke Provízny systém.

 

6.) Šperk dňa  - Každý deň pre Vás vyberáme jeden zo šperkov, ktorý môžete získať ešte lacnejšie, ako doteraz. V rámci ponuky "Akcia dňa" Vám ponúkneme zľavu 10% - 30% na tento šperk počas 24 hodín.

 

7.) Šperk týždňa - Každý týždeň pre Vás vyberáme jeden zo šperkov, ktorý môžete získať ešte lacnejšie, ako doteraz. V rámci ponuky "Akcia týždňa" Vám  ponúkneme zľavu 5% - 15% na tento šperk počas 7 dní.

 

8.) 7-dňová záruka vrátenia peňazí je samozrejmosťou

 

9.) Dvojročná záruka na výrobné chyby šperkov. Záruka sa nevzťahuje na chyby zapríčinené nesprávnym a nešetrným použivaním výrobku, pripadne pri prirodzenom opotrebovaní výrobku.

 

10.) Bezplatná výmena prsteňa - ak si vyberiete zlú veľkosť prsteňa, nevadí. Stačí, ak nás kontaktujete e-mailom alebo telefonickydohodneme sa na výmene prsteňa za správnu veľkosť.

 

11.) Staňte sa aj vy fanúšikom stránky Daniella.sk na Facebooku - každý zákazník, ktorý bude fanúšikom stránky Daniella.sk a urobí si aspoň 1 objednávku v hodnote 20 eur, získa od nás ZADARMO darček z našej ponuky darčekov - stačí si vybrať ...viac na stránke TU.....

A TO NIE JE VŠETKO ! Každý mesiac jeden z našich fanúšikov na facebooku získa doživotnú VIP členskú zľavu na nákup so zľavou do 25% v obchode Daniella.sk. Pokiaľ je zrušené členstvo ruší sa aj  VIP zľava. (netýka sa zákazníkov, ktorí už majú veľkoobchodnú zľavu).