Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:

E-mailový spravodaj
 
 

Informácie o novinkách a akciách na Váš e-mail.

PÁNSKE MANŽETOVÉ GOMBÍKY - AKO VYZERAŤ ELEGANTNE A ŠTÝLOVO (26.10.2013)

PÁNSKE MANŽETOVÉ GOMBÍKY - AKO VYZERAŤ ELEGANTNE A ŠTÝLOVO

Pokiaľ ide o šperky manžetové gombíky patria k najrozšírenejším pánskym šperkom.  Manžetové gombíky  sú  skvelý darček pre každú príležitosť.

Na mužoch  všetkých vekových kategórií nosenie oceľových alebo  pozlátených  manžetových gombíkov pôsobí  elegantne a pomôže  urobiť dobrý dojem na ostatných. Dokazuje to, že je osoba, ktorá má cit pre detail. Tradičné manžetové gombíky dodávajú sviatočný vzhľad bez toho, aby boli príliš krikľavé alebo nápadné. Sofistikovanejšie manžetové gombíky nerezovej ocele sú perfektné na každú príležitosť.

Pánske manžetové gombíky prichádzajú v rôznych štýloch a tvaroch, a môžete si z nich vybrať podľa príležitosti. Napríklad, sofistikovaná  dvojica malých  nerezových manžetových gombíkov  vyzerá ideálne na denné nosenie. Ak chcete nosiť  manžetové gombíky v kancelárii, potom sa uistite, či sú jemné a  nemajú žiadne kamene alebo príliš komplikované vypracovanie.

Ale na špeciálne príležitosti, napríklad party alebo večera budú manžetové gombíky z nerezovej ocele, pozlátené alebo osádzané s CZ kryštálmi  vyzerať skvele. Vždy pamätajte, že v akejkoľvek spoločnosti, ľudia majú tendenciu všímať si malé detaily, napríklad manžetové gombíky, kravaty, topánky, atď. vytvoria si názor o vás. Povedz mi, čo si myslíš o mužovi, ktorý má na sebe obrovské manžetové gombíky  s diamantovými  hrotmi na obchodné stretnutie? Prvý dojem by bol, že ten človek sa len snaží predviesť, že?

Preto, ak chcete zapôsobiť na ľudí s vaším štýlom, potom vybrať pár manžetových gombíkov, ktoré zvyšujú váš vzhľad . Pánske manžetové gombíky sú doplnkom, nepreháňajte to, pretože môže to urobiť  zlý dojem o vás.

Pánske manžetové gombíky sú tiež skvelé darčeky. Sú veľmi praktické, takmer každý nosí francúzsky rukáv alebo oblek.  V našej ponuke na stránkach Daniella.sk môžete nájsť cenovo dostupné oceľové manžetové gombíky. Ponúkame skvelé ceny, a nebudete ani musieť von z domu, aby ste si ich mohli kúpiť. Pánske manžetové gombíky sú skvelé darčeky pre všetky príležitosti ako sú narodeniny, výročia, sviatky, atď.

Daniella.sk má v ponuke tradičné ale aj moderné manžetové gombíky za prijateľné ceny.

Prosím inšpirujte sa :

http://www.daniella.sk/chirurgicka-nerezova-ocel/ocelove-manzetove-gombiky/

http://www.daniella.sk/bizuteria/manzetove-gombiky/